Ã–VRIGT / Mattor / Klädesplagg 5036259

nr 503 6259

Klädesplagg

Siden/silke, 1700-tal, Kina (skador)

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 14 januari 2008

14/1 15:24:28 1      Vinnande bud